• Kategorie
  • Szukaj
  • Sejfy i szafki

Jak działa sejf domowy elektroniczny? Jak wymienić baterie w sejfie biurowym? 

Sejfy elektroniczne domowe są naprawdę praktyczne można je montować na ścianie jak również postawić na półce w domu lub biurze. Nie musisz używać klucza. Jednak z drugiej strony musisz sprawdzić baterie i upewnić się, że są w naładowane. Jeśli tego nie zrobisz, ryzykujesz, że sejf nie otworzy się, gdy zajdzie taka potrzeba.  Idealnym rozwiązaniem są sejfy elektroniczne z dodatkowym kluczem dostępne w naszym sklepie.

 

Jak długo wytrzymają baterie w sejfie elektronicznym domowym i biurowym i jak je wymienić?

Będzie to zależeć od rodzaju zamka, częstotliwości użytkowania i temperatury w pomieszczeniu. W przypadku klasycznego elektronicznego sejfu na szyfr w klimatyzowanym pomieszczeniu baterie wystarczą na 5 lat. Jeśli z kasy pancernej lub małego mini sejfu elektronicznego korzystasz od czasu do czasu, baterie mogą działać kilka lat. Jeśli używasz sejfu elektronicznego na szyfr codziennie, po roku może być konieczna wymiana baterii.

Jak wymienić baterie w sejfie elektronicznym mini biurowym lub domowym?

W większości sejfów dioda LED wskazuje, że baterie są rozładowane. Nie należy używać sejfu zbyt długo po włączeniu się tej diody LED. Wiele osób lekceważy to ostrzeżenie i potem żałuje. Baterie należy wymieniać, gdy tylko zaświeci się dioda niskiego poziomu baterii.

Do każdego sejfu elektronicznego w naszym sklepie dołączamy instrukcję dlatego z wymianą baterii nie będzie problemu.

  • Producenci